Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Наступного понеділка в ефірі "Зірка+Зірка-2" пролунають дитячі пісні

Розмір тексту:   Розділ: Інші новини Опублікував: Володимир Мула21 квітня 2011 р., 21:10
Наступного понеділка в ефірі "Зірка+Зірка-2" пролунають дитячі пісні

Останній ефір перед гала-концертом допоможе зіркам поринути в дитинство.

Цього разу учасники шоу "Зірка+Зірка-2" згадають свої найкращі дитячі роки, а заради підготовки передивляться не один мультфільм. Кожна з пар знову готує по два виступи, щоб журі остаточно визначило лідерів.Георгій Делієв та Оля Полякова зупинили свій вибір на пісні "Крылатые качели" та композиції "Голубой вагон". Для останньої вони обрали зовсім не дитячі образи, але залишилися вірні темі вокзалу.

Практику вибору дорослих номерів для дитячих пісень продовжить і інша пара – Олена Воробей та Кирило Андрєєв. Вони перероблять пісеньку з відомого мультфільму на справжній шансон-хіт. Проте, цей дует залишиться також вірним жанру пародії - наступного ефіру Олена покаже всю свою професійну майстерність.

Євген Нікішин та Стас Костюшкін для обох номерів оберуть тему сім'ї. Зіркові чоловіки виконають "Папа сможет", перевтілившись на сина та батька, та пісню з легендарного мультику "Пластилінова ворона", перетворивши її на виправдання винного чоловіка перед дружиною.

До речі, знову перетворяться на чоловіка та дружину пара Леоніда Агутіна та Тетяни Лазарєвої. Вони заспівають найулюбленішу колискову всіх радянських дітей "Спят усталые игрушки". А от для другого номеру зірки готують інтерпретацію казки про Буратіно.

А от Надія Дорофєєва та Віктор Логінов зацікавляться цирком. Один з їхніх виступів перенесе глядача на справжню арену, а інший - вразить екзотичною твариною на сцені. Якою саме – дивіться у понеділок.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Зірка+Зірка-2 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим