Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Авторські права

Всі матеріали, що представлені на сайті www.teleprostir.com отримані з відкритих джерел інформації або написані авторами ресурсу.

Матеріали використовуються виключно в некомерційних цілях.
Всі права на опубліковане відео, графічні та текстові матеріали належать їх власникам.
Заборонена будь-яка публікація матеріалів сайту без письмового дозволу їх авторів.
Використання будь-яких матеріалів з сайту www.teleprostir.com дозволено тільки за умови посилання на www.teleprostir.com
Якщо Ви є автором матеріалу чи володієте авторським правом на нього і проти його використання на сайті www.teleprostir.com , будь-ласка зв’яжіться з нами.
Якщо Ви є автором матеріалу чи володієте авторським правом на нього, але Ваше авторство не було вказано, також зв’яжіться з нами.

Представники телеканалів можуть звернутись до засновників ресурсу www.teleprostir.com для негайного видалення того чи іншого каналу з метою захисту своїх прав. Також представники телеканалів можуть вказати необхідні побажання чи рекомендації з приводу розповсюдженя контенту.

На сайті www.teleprostir.com не розміщуються матеріали, що порушують чинне законодавство України, а також матеріали порнографічного характеру.

Сайт www.teleprostir.com не несе ніякої відповідальності за розміщені на ньому рекламні матерали.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію