Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Телеканал ТЕТ став ексклюзивним партнером телетрансляції Українського Тижня Моди

Розмір тексту:   Розділ: Ексклюзив Опублікував: Володимир Мула17 лютого 2011 р., 16:36
Телеканал ТЕТ став ексклюзивним партнером телетрансляції Українського Тижня Моди

Оновлений ТЕТ, канал сучасний та інтерактивний, оголошує про початок співпраці з Ukrainian Fashion Week. Цієї весни ТЕТ стає ексклюзивним партнером телетрансляції Українського Тижня Моди.

Саме на телеканалі ТЕТ з 17 по 22 березня український глядач побачить "Щоденники Ukrainian Fashion Week". Оперативна та ексклюзивна інформація з головного подіуму країни, інтерв'ю з дизайнерами та гостями показів, аналіз тенденцій та найяскравіші моменти свята моди – в ефірі ТЕТ.

Крім того, ТЕТ оголошує про окремий проект, що має на меті промоцію та підтримку молодих дизайнерів. Спеціальну нагороду отримає дизайнер, чия колекція буде найбільше відповідати яскравому, бунтівному та провокативному характеру ТЕТ. Переможець, ім'я якого оголосить по закінченню Українського Тижня Моди генеральний продюсер телеканалу Ірина Костюк, отримає право на участь у зйомках та показ власної колекції у новому наймоднішому реаліті-шоу "Маша та моделі", що стартує на телеканалі ТЕТ восени 2011 року.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: телеканал ТЕТ 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим