Володимир Гришко та Дмитро Гордон - чергові дуелянти "Смачної ліги"

У неділю, 15 травня, о 10:40 дивіться на телеканалі "Інтер" чергову програму "Смачна ліга", в якій народний артист України, оперний співак Володимир Гришко представить італійську кухню, а відомий український журналіст, телеведучий, співак і письменник Дмитро Гордон - російську.
Відомий тенор Володимир Гришко з розумінням ставиться до постійної зайнятості своєї другої половинки:
- Моя дружина наразі готується до захисту дисертації з ландшафтного дизайну, - розповідає Володимир. - Починала своє навчання в Америці, а тут закінчує аграрний університет. Тому вона здебільшого готує у вихідні, для дітей. Я її прошу, щоб вона не втрачала навички. Вона добре робить зрази, і молоду телятину з картоплею. І дуже смачно готує борщ. Напевно, це вміння у неї від мене. Я також готую смачний борщ. А як смажу картоплю - це просто симфонія. А все тому, що у чоловіків-кухарів зовсім інша енергетика. Навіть вода міняє смак поруч із сильним чоловіком. А якщо перед приготуванням він ще прочитає молитву, тоді у цього кухаря все вийде.
А ось Дмитро Гордон за все життя не приготував жодної страви, навіть елементарної яєчні:
- Я прихильник професійного підходу до всього, - пояснює Дмитро, - Кожен повинен займатися своєю справою. У мене вдома працює кухар, він чудово дає раду приготуванню їжі. Тому годують у мене набагато краще, ніж у ресторанах! Адже у ресторани здебільшого ходиш не поїсти, а посидіти, поспілкуватися. Якось я зустрічався в одному закладі із Йосипом Кобзоном, він порекомендував мені татарську страву - перекручене сире м'ясо тонким шаром викладається на хліб. Я ще тоді пожартував, що в мемуарах обов'язково згадаю, як Йосип Давидович власноруч готував для мене ці татарські "бутерброди".