"Народна зірка-4". За підсумками третього ефіру проект покинули дві пари

Сьогодні, 2 квітня 2011 року, відбувся третій прямий ефір четвертого сезону шоу "Народна зірка". Кращі народні співаки країни співали дуетом з Владом Топаловим, Олександром Пономарьовим, Анастасією Приходько, Поліною Гагаріною, Катериною Бужинською, репером Ларсоном, Ділею, Лізою Вассабі і Тетяною Решетняк з групи "Гарячий шоколад".
У прямому ефірі пари виконували композиції у різноманітних музичних стилях.
Сьогоднішній прямий ефір був повен сюрпризів. Нагадаємо, минулого ефіру проект залишив дует Валерії Локатош і Едуарда "Ділі" Приступи. За підсумками голосування суддівської колегії вони стали лідерами, однак отримавши найменшу кількість глядацьких голосів зайняли останнє місце у підсумковій таблиці результатів. Проте після ефіру журі проекту (Володимир Бистряков, Лоліта Мілявська та Анастасія Заворотнюк - ТелеПростір) відкрито висловило свою незгоду з оприлюдненими результатами голосування і організатори проекту прийняли рішення дещо змінити правила шоу і запровадили право вето.
На початку сьогоднішнього прямого ефіру глядачі отримали шанс ще раз проголосувати за вищезазначену пару і, відповідно, подарувати Валерії можливість продовжити боротьбу за звання кращого народного співака країни.
Результати голосування були наступні: 68% телеглядачів проголосували за повернення пари на проект, у той час як 32% були проти цього. Таким чином, за рішенням телеглядачів телеканалу "Україна" пара Валерія Локатош і Едуард "Діля" Приступа повернулась на проект.
За таких обставин після сьогоднішнього ефіру проект були змушені покинути два дуети.
За результатами глядацького голосування ними стали пари Дмитро Коломійцев та Анастасія Приходько і Ольга Мельник та Влад Топалов. Вони отримали найменшу кількість глядацьких голосів і зайняли останні місця у підсумковій таблиці результатів.
Нагадаємо, четвертий сезон проекту "Народна зірка" уже покинув дует Олени Грачової і Кузьми.