Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Телеаудиторія "Євробачення-2013" склала 170 мільйонів глядачів

Розмір тексту:   Розділ: Ексклюзив Опублікував: Володимир Мула29 травня 2013 р., 11:22
Телеаудиторія "Євробачення-2013" склала 170 мільйонів глядачів

Більше 170 мільйонів глядачів у 36 країнах слідкувало за 58-м пісенним конкурсом "Євробачення".

У 24 з 36 країн більше третини населення слідкувало за фестивалем, у восьми з цих країн, - більше половини. У північних країнах за фіналом слідкувало 2/3 доступної телеаудиторії.

У цілому, фінал "Євробачення-2013" мав середню частку ринку 38,3 %. За словами організаторів, середня частка ринку серед країн-фіналістів ESC склала 47,4 %.

Шоу виявилося більш популярним серед жінок, ніж чоловіків - 57% проти 43%.

Аналіз проводився на основі даних щодо кількісті людей, які дивилися конкурс в 36 країнах (за винятком Вірменії і Норвегії, які ще не надали інформацію). Також у цифрах не враховані результати перегляду у Албанії, Хорватії, Косово, Мальті, Чорногорії, Сан-Марино, Словаччині та Швейцарії.

Нагадаємо, фінал "Євробачення–2013" відбувся 18 травня у шведському Мальме. За підсумками голосування експертного жюрі та телеглядачів переможницею "Євробачення-2013" стала співачка з Данії Еммелі де Форест з піснею "Only Teardrops". Друге місце на конкурсі посів Азербайджан, третє - Україна.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: рейтинг Євробачення-2013 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим