Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

"1+1" починає кастинг учасниць на проект "Від пацанки до панянки 2"

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула29 березня 2011 р., 00:00
"1+1" починає кастинг учасниць на проект "Від пацанки до панянки 2"

Телеканал "1+1" оголошує про початок кастингу на другий сезон шоу "Від пацанки до панянки".

У кастингу можуть взяти участь незаміжні дівчата та жінки у віці від 18 до 30 років.

- Нам потрібні "відірвані" дівчата, які хочуть перевиховатися, але не знають як, - запрошує продюсер проекту "Від пацанки до панянки" Оксана Кучерова. - Ті, хто вважає, що товариство створене не для них, а вони - не для суспільства. Ті, хто вважає, що проявити себе можна тільки епатажем і розбещеністю. Ми покажемо, як бути елегантними, жіночними і цікавими, навчимо не кричати один на одного, і з гідністю приймати будь-яку ситуацію.

У другому сезоні проекту "Від пацанки до панянки" група проекту збирається розширити географію, а також задіяти фіналісток першого сезону - Ксенію Вересковску, Вікторію Зубрейчук і Юлію Балаєву. Викладацький склад "Школи справжньої пані" залишається тим самим.

Нагадаємо, в 2010 році ріаліті-шоу "Від пацанки до панянки" стало одним з найуспішніших проектів осені на телеканалі "1+1". Переможниця шоу Юлія Балаєва виграла 200 тис гривень, а всі фіналістки шоу побували на знаменитому Віденському балу в Австрії.

Для участі у кастингу необхідно заповнити анкету

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим