На UBR стартують два нові проекти
Телеканал Український бізнес ресурс (UBR) підготував на період травневих свят два нові проекти - "Втрачені гроші" та "Економіка війни".
Грошей багато не буває. Але це не про Україну! Розслідування українських журналістів довели - у нашій країні асигнації можна піднімати прямо із землі. Однак влада легких шляхів не шукає, і, тим самим, спонсорує економіку інших країн. І при цьому постійно з екранів телевізорів українцям доводиться чути про дефіцит бюджету, про проблеми, які без іноземних капіталовкладень і фахівців, просто не можна розв'язати.
А могло бути все навпаки.
Своїм глядачам телеканал UBR підготував програму "Втрачені гроші". Журналісти відкривають завісу чиновницького байдужості і халатності. Невизнаних геніїв, винаходи яких могли б вирішити багато проблем в різних галузях економіки. 15-хвилинні документальні фільми про різних людей, з однаковою долею. Вони бажали працювати для розвитку України. Але влада байдужа до їх винаходів. Щоб їх праці не припадали пилом марно в кабінетах, їм доводиться самостійно шукати інвесторів. І, як виявилося, спраглих купити ідеї українських вчених достатньо. Але от тільки реалізація їх буде в іншій країні.
Програма виходитиме в ефір кожен день в період травневих свят.
66 років з Дня перемоги над фашистською Німеччиною. Подвиг радянського народу не буде забутий, ніколи. Весь світ 9 травня сумує і схиляє коліно перед тими, хто був безстрашний в роки війни. Не вшанувати пам'ять великого народу, не сказати про те, якими силами була отримана ця перемога, просто блюзнірство. Програма "Економіка війни" повідає глядачеві про людські і технічні ресурси, завдяки яким Радянський союз здобув перемогу над Німеччиною.
Ресурс корисної ділової інформації Український бізнес ресурс, що включає телеканал UBR і інтернет-портал www.ubr.ua, створений Комунікаційною групою ESG в лютому 2009 року. Сьогодні канал представлений у кабельних мережах 70-ти міст, в 4 720 815 домогосподарствах. UBR - це основні події в економіці, ексклюзивні аналітичні огляди та прогнози, фінанси та управління грошима, практика бізнесу, актуальні коментарі експертів
2