Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

"1+1" вироблятиме проект за японським форматом "Маскарад"

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула8 вересня 2011 р., 10:21
"1+1" вироблятиме проект за японським форматом "Маскарад"

Група "1+1" купила японський формат розважального шоу "Маскарад". Про це заявив генеральний директор медіагрупи Олександр Ткаченко на прес-сніданку 7 вересня.

"Ми купили дуже великий, напевно, найбільший формат - японський "Маскарад". Тепер думаємо, як його реалізувати. Це найбільш старе і найбільш успішне шоу, воно робиться у вигляді івенту, дуже непросте у виробництві, але дуже цікаве", - говорить Олександр Ткаченко.

Гендиректор не виключає того, що виробництво "Маскараду" може бути спільним не тільки з продакшнами, які афільовані з групою "1+1", і "не тільки на цій території": "Ми наразі в процесі обговорення з низкою колег. Грубо кажучи, це як провести Олімпійські ігри, зробити маскарад, масштаб дуже великий. На один епізод, маленький сегмент тривалістю тридцять секунд, на його підготовку іде місяців три-чотири".

Нагадаємо, минулого року формат "Маскарад" хотіли придбати відразу кілька українських каналів, зокрема і Новий.

Як зазначала Ірина Лисенко, генеральний директор Нового каналу, тоді на Каннському телеринку формат так нікому не продали: "Ми були зацікавлені в цьому форматі. Але з невідомих мені причин продавці згорнули продаж і не продали його нікому в Україну. Формат розважальний, щось подібне на старорадянські розваги, коли з тіл фізкультурників будувалися різні фігури під час парадів і свят", - говорить пані Лисенко.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телекритика
Теги: Олександр Ткаченко 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим