Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Холостяком другого сезону романтичного реаліті-шоу СТБ став принц Френсіс Метью

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула4 листопада 2011 р., 16:25
Холостяком другого сезону романтичного реаліті-шоу СТБ став принц Френсіс Метью

Головним героєм другого сезону романтичного реаліті-шоу "Холостяк" телеканалу СТБ став 33-річний Френсіс Метью з Великобританії. Повне ім'я - Френсіс Олександр Метью Романов, нащадок царської династії Романових. Його мати - принцеса Ольга Андріївна Романова.

"Хоча я і виріс у Британії, завжди цікавився своїм родоводом і вже давно хочу повернутися до свого слов'янського коріння, - розповідає Френсіс Метью. - А романтична історія мого життя пов'язана з дівчиною саме з України. На жаль, ці стосунки тривали всього пару тижнів, але відбиток залишився назавжди. На згадку про них я ношу кільце на правій руці. Тому було б нерозумно відмовитися від такої пропозиції, це знак долі. До речі, мама підтримує моє рішення".

"Пошук другого Холостяка тривав дуже довго, ми переглянули безліч кандидатур, нам важливо було знайти унікального чоловіка і протилежність герою першого сезону. Френсіс вихований в істинних дворянських звичаях, дуже мужній і в той же час зворушливий, жив у різних точках світу, і прагне створити сім'ю, - пояснює вибір головний режисер проекту та його керівник Ксенія Бугримова. - Також хочу зазначити: незважаючи на те, що ми пробували на цю роль багатьох претендентів, інформація про яких потрапила в ЗМІ, Френсіс став першим, чию кандидатуру, як героя другого сезону, ми підтверджуємо офіційно".

Френсіс Метью пробував себе в різних професіях, останні 8 років він присвятив фотографії. Вже кілька років знімає фешн-історії для "VOGUE", "GQ", "ELLE " та інших глянцевих видань. Причетний до запуску "VOGUE" в Індії, де жив останні роки. Видав фотоальбом роду Романових, де задокументував історію царської династії.

Родовід Френсіса Метью:

Дідусь - Андрій Романов, був сином Ксенії Олександрівни та Олександра Михайловича, князів Романових. Пара познайомилися в Лівадії (Крим) і там же почалася їхня романтична історія кохання. Поки Олександр Михайлович подорожував по світу, Ксенія вже з 11 років писала йому зворушливі любовні листи. Він був першою і єдиною її любов'ю. І всі сімейні події їх життя були пов'язані саме з Кримом.

Мати - Ольга Романова - також має кровну спорідненість з Єлизаветою ІІ, правлячою королевою і главою держави Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії.

Сім'я Френсіса володіє маєтком Провендер в графстві Кент, Великобританія.

СТБ - загальнонаціональний телевізійний канал. Заснований в 1997 році. З 2004 року керівником каналу є Володимир Бородянський. Технічне покриття - 98,0% території України (міста 50 тис +). Середньодобова частка по аудиторії 18-54 років у містах з населенням 50 тис + в першому півріччі 2011 року склала 10,7%, рейтинг - 1,57%, за аудиторією 14-49 і панелі "міста 50тис +" частка - 10,4 %, рейтинг - 1,41%, згідно з даними GFK Ukraine. Телеканал СТБ разом з ICTV, "Новий канал", М1, М2 і QTV входить до групи StarLightMedia.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: телеканал СТБ 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим