13 лютого на "Україні" стартує серіал "Шаман"
13 лютого на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єра гостросюжетного 16-серійного серіалу "Шаман".
За сюжетом стрічки, герою нової кримінальної драми, слідчому Івану Шаманову, роль якого виконує Володимир Скворцов, належить майстерно розслідувати численні злочини. Але спочатку він повинен довести собі і начальству, що здатний на більше, ніж просто паперову роботу.
Справа в тому, що два роки тому опера з особливо резонансних злочинів, еліту карного розшуку І. Шаманова, або попросто Шамана, помилково звинуватили в злочині. Йому довелося відбути покарання у СІЗО, вийшовши з якого він отримує пропозицію - повернутися знову до органів. Однак теперішня робота слідчого сильно відрізняється від тієї, до якої звик Іван, але почуття гумору і цілеспрямованість дають можливість освоїтися на новому місці. У кожному розслідується справі, будь то вбивство фельдшера "швидкої допомоги" або розстріл далекобійника, затримання "чорного" ріелтора або загадкова загибель бізнесмена на гірськолижному курорті, Івану доводиться стикатися зі злочинцями лицем до лиця. А вони, як правило, розумні, витончені у своїх хитрощах і нітрохи не поступаються йому в силі, а часом навіть перевершують його.
"Мій герой не зовсім розуміє, що відбувається навколо. Дивиться на світ широко відкритими очима і дивується: як можна, наприклад, вбивати через, здавалося б, дрібниці? Як взагалі можна вбити? Однак сам вбиває, не замислюючись, якщо це необхідно. А взагалі Іван Шаманов - звичайна людина, професіонал, ревний, люблячий і відчайдушний, але із заниженим больовим порогом", - розповідає актор Володимир Скворцов.
Серіал "Шаман" режисера Максима Кубрінського виходитиме на "Україні" з понеділка по п'ятницю о 20:15.
2