Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Найрейтинговішими трансляціями Першого стали стрибки у воду та пляжний футбол

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Павло Мандрик8 серпня 2012 р., 15:38
Найрейтинговішими трансляціями Першого стали стрибки у воду та пляжний футбол

В перший тиждень Олімпіади глядачі Першого національного найкраще дивилися стрибки у воду та пляжний футбол.

В ТОП найрейтинговіших трансляцій каналу також потрапили трансляції стендової стрільби, академічної греблі та велоспорту (шосе).

Стрибки у воду взяли найкращі показники за старшою аудиторією 18+, міста 50 тис+, а пляжний волейбол став лідером за молодіжною аудиторією 14-49, міста 50тис+.

Середні показники ТОПових трансляцій були такими:

Стрибки у воду зібрали частку 8,7% за аудиторією 18+, міста 50 тис+ і 6,6% по аудиторії 14-49, міста 50 тис+.

Стендова стрільба - частку 7,5% за аудиторією 18+, міста 50 тис+ та 6,1% по аудиторії 14-49, міста 50 тис+.

Академічне веслування - частку 7,0% за аудиторією 18+, міста 50 тис+ та 5,5% по аудиторії 14-49, міста 50 тис+.

Велоспорт (шосе) - частку 6,9% за аудиторією 18+, міста 50 тис+ і 5,0% по аудиторії 14-49, міста 50 тис+.

Пляжний волейбол - частку 6,2% за аудиторією 18+, міста 50 тис+ і 6,8% по аудиторії 14-49, міста 50 тис+.

Трансляція Олімпіади також дозволила Першому національному підвищити середньотижневі показники каналу. Минулого тижня (30 липня - 5 серпня) середньотижнева частка Першого національного склала 5,1% за комерційною аудиторією 18+, міста 50 тис+ та 3,7% за молодіжною аудиторією 14-49, міста 50 тис+.

Це майже в півтора рази більше за середні показники каналу за позаминулий тиждень (23-29 липня), середньотижнева частка якого тоді складала 3,7% та 2,3% за 18+, міста 50 тис+ та 14-49, міста 50 тис+ відповідно. Таким чином, Перший національний за своєю комерційною аудиторією піднявся з 8-го на 6 місце рейтингу телеканалів. За молодіжною аудиторією телеканал посідає 10 місце.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Перший національний 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим