Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

В Україні призупинено мовлення National Geographic channel

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула22 серпня 2012 р., 12:44
В Україні призупинено мовлення National Geographic channel

21 серпня 2012 року Національна рада ухвалила рішення про визнання іноземної програми National Geographic channel такою, що не відповідає вимогам Європейської Конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України.

Підставою для такого рішення стали результати моніторингу, здійсненого регулятором 8 травня. Виявлено, що в ефірі телеканалу о 21:11 за київським часом транслювався рекламний ролик алкогольного напою.

Відповідно до Закону України "Про ратифікацію Європейської конвенції про транскордонне мовлення" Україна залишила за собою право обмежувати на своїй території ретрансляцію програм, що містять рекламу алкогольних напоїв.

Національна рада у своєму рішенні вказує ТОВ "ВІФ Медіа" – ексклюзивному представнику телеканалу National Geographic channel в Україні, на необхідність упродовж трьох тижнів привести свою діяльність у відповідність до частини 2 ст. 42 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

Якщо компанія жодним чином не дослухається до рекомендацій, канал зникне з Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується.

"Ми дуже сподіваємося, що керівництво телеканалу належним чином відреагує на сигнал від Національної ради. Адже канал для аудиторії, безсумнівно, цікавий", – зазначила перший заступник голови Національної ради Оксана Головатенко.

Нагадаємо, National Geographic channel – один із найбільших науково-популярних розважальних каналів, що мовить у всьому світі.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: National Geographic 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим