Громадська організація закликає 1 вересня бойкотувати перегляд телевізора
Громадянська ініціатива "Маніпуляціям - ні!" закликає 1 вересня підтримати по всій країні акцію "День без ТБ", бойкотувавши перегляд телебачення.
Організатори закликають "припинити "згодовувати" нам з екранів той непотріб, який телевізійні боси ніколи не дозволили би дивитися своїм дітям - брехливі "джинсові" новини, низькопробні серіали, скопійовані шоу - та вимагають надавати правдиву й об'єктивну інформацію.
Організатори ініціативи висловили надію, що "День без ТБ" змусить керманичів українських телеканалів хоча б частково змінити редакційну політику.
Ця акція проводиться вже втретє.
За словами засновника громадянської ініціативи "Маніпуляціям - ні!" Артема Стельмашова, маніпулятивні технології на нашому телебаченні використовуються у найрізноманітніших варіантах, а жертвами їхнього впливу стають саме ті люди, які не хочуть оцінювати критично інформацію з екрану. Тому лише усвідомлення сутності маніпулятивних технологій призведе до зниження їхньої ефективності та можливої часткової від них відмови.
Артем Стельмашов є кандидатом у депутати за мажоритарним округом № 222 у Києві (Солом'янський район) від української платформи "Собор".
2