Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Сергій Андрушко почав робити сюжети для програми Кіпіані на ТВі

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула10 жовтня 2012 р., 07:15
Сергій Андрушко почав робити сюжети для програми Кіпіані на ТВі
Сергій Андрушко

Журналіст Сергій Андрушко розпочав співпрацю як фрілансер з тижневиком "Підсумки з Вахтангом Кіпіані" на телеканалі ТВі. Його сюжети вже вдруге вийшли в ефірі підсумкової програми новин.

Сергій Андрушко у коментарі "Телекритиці" повідомив, що вже з липня співпрацює з ТВі, а нещодавно почав робити сюжети для тижневика. "Поки що працюю як фрілансер", - сказав журналіст.

Нагадаємо, раніше Сергій Андрушко працював кореспондентом програми "Вікна-новини" на телеканалі СТБ. Після 9-річної співпраці 5 червня він залишив канал.

Сергій Андрушко - один із найвідоміших телерепортерів України, лауреат премії "Телетріумф". Він є активістом руху "Стоп цензурі!" і журналістом, який у відстоюванні своїх прав після застосування до нього сили співробітником УДО дійшов до Європейського суду.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

матеріали по темі:

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим