Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

На Перший національний подали до суду за фільм про дніпропетровські теракти

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула23 жовтня 2012 р., 15:54
На Перший національний подали до суду за фільм про дніпропетровські теракти

Адвокати одного з обвинувачених у дніпропетровських терактах Дмитра Реви подали позов до Першого національного каналу про захист честі і гідності клієнта. Про це повідомила адвокат Оксана Томчук.

Вона також підтвердила, що Дмитро Рева продовжує голодувати.

"Офіційна заява була подана ще в п'ятницю. Факт його голодування вчора підтвердив представник омбутсмена, він спілкувався з Дмитром", - додала адвокат.

Рева пішов на це після того, як 18 жовтня в ефірі Першого національного каналу був показаний документальний фільм "Пекельне пекло".

У даному фільмі генеральним прокурором та міністром внутрішніх справ України було зроблено відкриті заяви про доведеність вини Реви в скоєнні зазначеного злочину, незважаючи на відсутність рішення суду з даного питання, що є прямим порушенням чинного законодавства України.

Як відомо, в ефірі Першого національного кілька разів був показаний фільм про дніпропетровські теракти, де проводиться думка, що опозиція могла бути причетна до терактів. Серед іншого у фільмі були розголошені матеріали слідства, що є порушенням закону і свідченням того, що автори тісно співпрацювали з правоохоронними органами.

Фільм "Пекельне Пекло" створений телекомпанією V-TV, яка є виробником роликів "Останнє попередження", на які раніше скаржилися "Батьківщина" і партія УДАР.

Раніше НТКУ визнала, що ролик "Останнє попередження", в якому містилася критика опозиції, розмістили в рамках передвиборної агітації.

Як повідомляють "Вибори та ЗМІ", ролик замовила кандидат у депутати в одномандатному виборчому окрузі № 220 Ганна Федорченко, яка балотується від Молодіжної партії України.

Саме за позовом Федорченко був знятий з виборів кандидат в Житомирі Володимир Сацюк, а також визнані незаконними дії членів Центральної виборчої комісії Андрія Магери та Валерія Шелудька.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: УП
Теги: Суд Перший національний 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим