"Банк-ТВ" заплатить їзраїльтянам $ 50 тис за послуги супутникового зв'язку
ТОВ "Банківська телебачення" ("Банк-ТВ") замовило послуги супутникового зв'язку в ізраїльської компанії космічного зв'язку. Про це йдеться в повідомленні порталу держзакупівель.
Ізраїльтяни будуть надавати українському каналу послуги супутникової ретрансляції сигналу на базі супутника Amos-2 24 години на добу на території України та інших країн.
Вартість послуги складає $ 50 тис.
Нагадаємо, "Банк ТВ" з'явився на супутнику Amos 2 (4° W) влітку цього року. Телеканал був запущений в кінці квітня 2012 року і з самого початку був доступним на супутнику Astra 1G (31,5° E) в мультиплексі "Укркосмос".
"Банк ТВ" транслює фінансові новини, загальноосвітні та спеціалізовані програми, банківську і фінансову інформацію, економічну аналітику, огляди ділової преси, авторські програми, програми центральних банків та інформаційних агентств інших країн.
2