12 січня Перший покаже телевізійне шоу "Магія цирку"
12 січня о 12:00 Перший національний покаже телевізійне шоу "Магія цирку", яке відбулось 17 листопада 2012 року на арені великого шатра в Женеві.
Як зазначає прес-служба каналу, телевізійна розважальна шоу-програма "Магія цирку" заснована Європейською мовною спілкою. Дитячий проект транслюється на європейських каналах за участю мовників-членів ЄМС.
Цьогоріч у виставі взяло участь понад 60 дітей з 9 країн Європи: Швейцарії, Франції, Португалії, Росії, Ірландії, Вірменії, Болгарії, Нідерландів та Бельгії, які продемонстрували свої циркові вміння та майстерність в різноманітних циркових постановках.
"Я впевнена, що цього року шоу "Магія цирку" буде справжнім розважальним святом, що дасть змогу нам створити потужну платформу для майбутніх випусків цього шоу, які вдосконалюватимуться з кожним роком! Я чекаю з нетерпінням захопливих відгуків від глядачів з усієї Європи після перегляду телевізійної версії "Магії цирку – 2012!", – ділиться враженнями виконавчий продюсер шоу від ЄМС Надя Бурхард.
Цьогоріч "Магія цирку" з'явиться в ефірі Першого втретє.
"Шоу "Магія цирку" – це конкурс, де збираються разом маленькі артисти, щоб продемонструвати свої уміння. Дивлячись на талановитих дітей, які беруть участь у шоу, виконують такі трюки, що перехоплює подих, Перший Національний прагне зацікавити українських дітей самовихованням. Адже наше завдання як фактично єдиного телеканалу, який приділяє увагу і маленьким глядачам, показати дітям, що крім вуличного життя чи постійного сидіння перед комп'ютером є інший шлях – розвиватися, прагнути втілення мрії, відкривати в собі таланти. Сподіваємося, що після побаченого на Першому в "Магії цирку" хтось із наших юних глядачів почне займатися спортом чи, можливо, відкриє в собі ще якісь таланти", – розповів генеральний директор НТКУ Єгор Бенкендорф.
2