Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Нацрада перевірить 5 канал, Черкаську ОДТРК і сімферопольську "ТРК ІТВ"

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула16 січня 2013 р., 20:47
Нацрада перевірить 5 канал, Черкаську ОДТРК і сімферопольську "ТРК ІТВ"

Національна рада на засіданні 16 січня ухвалила рішення призначити позапланову перевірку діяльності ПІІ у формі ТОВ "ТРК "НБМ", м. Київ, – 5 канал.

Рішення було прийнято з огляду на звернення громадського об'єднання "Комітет підтримки Миколи Мельниченка", що надійшло до регулятора 26 листопада 2012 року. На думку заявника, в ефірі телерадіокомпанії мали місце передання каналу в суборенду та ретрансляція програм ТОВ ТРК "Медіа маркет" усупереч вимогам Законів України "Про телебачення і радіомовлення" та "Про рекламу". Такого висновку ГО "Комітет підтримки Миколи Мельниченка" дійшло, здійснюючи у період із червня по жовтень 2012 року в домашніх умовах вибірковий запис програм 5 каналу.

Станом на 25 грудня 2012 року відповіді на звернення Національної ради стосовно цього питання від мовника не надходило.

Також, реагуючи на ще одне звернення ГО "Комітет підтримки Миколи Мельниченка", Національна рада ухвалила рішення про призначення позапланової перевірки діяльності Черкаської ОДТРК, м. Черкаси. На думку об'єднання, в ефірі цієї телерадіокомпанії також мали місце передання каналу в суборенду і ретрансляція програм ТОВ ТРК "Ільдана", про що свідчить власний моніторинг ГО, проведений із червня по жовтень 2012 року. На звернення регулятора Черкаська ОДТРК повідомила, що відеоматеріали з логотипом "Ільдана" поширювалися на підставі угоди про послуги.

Крім того, позапланово перевірять і ТОВ "ТРК ІТВ", м. Сімферополь, АРК. Як ідеться у зверненні журналістського інтернет-порталу "Крим.Коментарі", що надійшло до Національної ради 30 листопада 2012 року, в ефірі телерадіокомпанії 28 листопада 2012 року в прайм-таймі вийшов сюжет із неприкритою ненормативною лексикою.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Нацрада 5 Канал 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим