Костянтин Стогній залишає проект "Надзвичайні новини" на ICTV
Ведучий програми "Надзвичайні новини" на каналі ICTV Костянтин Стогній заявив, що змушений залишити проект.
"Через участь у міжнародних проектах, мабуть, змушений буду залишити посаду ведучого "Надзвичайних Новин". На моє місце пробуються виключно відомі і популярні люди", - заявив Стогній у своєму Facebook.
"Поки що лідером симпатій журі є пишногруда блондинка! Але мене це трохи бентежить, хоча вона і закінчила Академію МВС. Зараз на пробах люди мистецтва і спорту. Ось саме зараз в студії Владислав Ващук", - додав він.
Як повідомлялося, 14 січня в ефірі програми "Надзвичайні новини" на каналі ICTV вийшов в ефір сюжет про акції на підтримку Павличенків, яку ведучий Костянтин Стогній назвав ходою на захист підозрюваного у вбивстві російської журналістки Анни Політковської.
Акція, участь у якій взяли близько 300 осіб, відбулася в Запоріжжі. Присутні скандували "Свободу чесним, свободу Павличенкам!" Однак журналісти ICTV повідомили, що учасники акції вийшли на підтримку міліціонера Дмитра Павлюченко, який підозрюється у вбивстві російської журналістки Анни Політковської. Більше того, ведучий попросив телеглядачів не плутати дану акцію зі справою сім'ї Павличенків.
Зазначимо, що пізніше Костянтин Стогній перепросив за помилку в сюжеті про запорізьку акцію на підтримку сім'ї Павличенків.
2