Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

22 січня Перший транслюватиме урочистості до Дня Соборності України

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула21 січня 2013 р., 14:47
22 січня Перший транслюватиме урочистості до Дня Соборності України

22 січня о 14:30 на Першому національному розпочнеться трансляція урочистих заходів до Дня Соборності України з Національного палацу мистецтв "Україна".

Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Урочисті заходи з нагоди Дня Соборності та Свободи розпочнуться з привітання Президента України Віктора Януковича. Продовженням заходів стане святковий концерт за участі талановитих артистів.

У концерті з нагоди Дня Соборності та Свободи візьмуть участь народні артисти України Олександр Пономарьов і Таїсія Повалій, які виконають для гостей свята і телеглядачів свої найкращі композиції. Також очікуються виступи Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. Павла Вірського, ДЮХС ім. Миколи Коломійця "Щасливе дитинство" при народному ансамблі танцю "Україна", всесвітньо відомого скрипаля, гостя з Канади Василя Попадюка. А Національний академічний народний хор імені Г.Г. Верьовки виконає для гостей композицію "Реве та стогне Дніпр широкий". Участь у святкових заходах візьме й переможниця міжнародного пісенного конкурсу "Дитяче Євробачення 2012" Анастасія Петрик, яка подарує всім пісню "Небо".

Нагадаємо, 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві було проголошено Акт Злуки Західно-Української Народної Республіки та Української Народної Республіки в єдину Українську державу. Акт Злуки, підписаний 94 роки тому, мав більше декларативний характер, тому що возз'єднання українських земель повністю не відбулося. Проте підписання цього документа мало важливе історичне значення у процесі творення української державності в майбутньому.

Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

Також 22 січня прийнято згадувати ще одну подію, яка суттєво вплинула на українську історію. 22 січня 1918 року, за рік до об'єднання УНР та ЗУНР, був прийнятий Універсал Української Центральної Ради, який проголошував повну незалежність Української Народної Республіки.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Перший національний 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим