Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

25 лютого на телеканалі К1 стартує проект "Лямур Тужур"

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула20 лютого 2013 р., 09:43
25 лютого на телеканалі К1 стартує проект "Лямур Тужур"

25 лютого на телеканалі К1 стартує проект "Лямур Тужур" із ведучою Юлією Лаутою. Програма з'являтиметься в ефірі по понеділках о 20:00. 

Щотижня в студію приходитимуть молоді хлопці та дівчата, щоб позмагатися за серце головної героїні (або героя).

Як повідомили "ТелеПростору" у прес-службі К1, головною особливістю проекту є невід'ємна умова, завдяки якій герой (або героїня) вибирає собі супутника, не маючи можливості його побачити до самого кінця програми. І тільки пройшовши через усі конкурси і завдання, і зробивши вибір за покликом серця, вона (або він) повинен буде вгадати - кого з 5 претендентів вибрав.

"Веселий настрій, пікантні подробиці з особистого життя, спогади колишніх "половинок" і навіть об'єм гаманця учасників і колір білизни учасниць, і багато іншого створюють приємну напругу і захоплену атмосферу протягом усього шоу" - переконані творці шоу.

Програму на замовлення телеканалу К1 виробляє продакшн студія "Talking Heads" за форматом "Foreplay" ізраїльської компанії "Armoza Formats".

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Телеканал К1 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим