Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Серіал "Завтра буде завтра" на "1+1" взяв частку 18,27%

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула26 лютого 2013 р., 16:09
Серіал "Завтра буде завтра" на "1+1" взяв частку 18,27%

25 лютого серіал "Завтра буде завтра" на "1+1" у середньому мав рейтинг 6,65%, частку 18,27% за комерційною аудиторією каналу 18-54, вибірка "Вся Україна".

У містах з населенням понад 50 тисяч показники серіалу нижчі - рейтинг 4,34%, частка 12,76%.

"1+1" показав три серії поспіль у слоті 20:13-22:43. "Завтра буде завтра" підвищив показники слоту, у будні минулого тижня канал (18-22 лютого) о цій порі канал мав частку 16,03% за "Всією Україною" та 11,34% за "50 тис.+". Тоді на каналі виходив серіал "Вероніка. Втрачене щастя" та лінійка програм власного виробництва.

Минулого тижня (18-24 лютого) канал "1+1" мав частку 12,66% за "Всією Україною" та 9,86% за "50 тис.+".

Нагадаємо, "Завтра буде завтра" - один з перших серіалів продакшину "Нова студія", знятий у 2003 році на замовлення українського Нового каналу та російського каналу СТС. Сценарист проекту - Тетяна Гнєдаш, а режисер- Олена Дем'яненко. За словами програмного директора каналу Андрія Коваля, для нового ефіру режисери "1+1" зробили перемонтаж серіалу.

Серіал розповідає історію дівчини із дитбудинку Маші Петрової, в яку закохується син відомого олігарха Петро Панченко. Він навіть готовий одружитися на сироті. Однак батьки не задоволені зухвалим вибором сина, вони прагнуть будь-яким чином зруйнувати майбутнє весілля. Олігарх йде на крайнощі - користуючись зв'язками, засаджує дівчину до в'язниці за продаж наркотиків. Але Маша готова боротися за свою свободу і любов.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: рейтинг телеканал 1+1 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим