Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Генпродюсер 5 каналу здивований рішенням Дорофеєва перейти на "Інтер"

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула7 квітня 2013 р., 13:11
Генпродюсер 5 каналу здивований рішенням Дорофеєва перейти на "Інтер"

Генеральний продюсер 5-го каналу Юрій Стець здивований інформацією про початок співпраці з телеканалом "Інтер" ведучого проекту "Портрети з Сергієм Дорофеєвим".

"Мене здивувала інформація про те, що Сергій вже 8-го квітня буде робити інтерв'ю для телеканалу "Інтер". Наскільки мені відомо, у нього була домовленість з 5-м каналом про те, що Сергій працює в ефірі до травня. Також ми говорили, що до кінця телесезону він є обличчям лише 5-го каналу. Зрештою, інформація про його перехід на "Інтер" мала бути опублікована в спільному прес-релізі каналу і Дорофеєва наприкінці співпраці, в останні дні квітня", - сказав Юрій Стець.

Також він додав: "Очевидно, що причину порушення цих домовленостей треба шукати в його домовленостях з новими власниками "Інтера", Фірташем та Льовочкіним. Далі додумайте самі...".

Нагадаємо, вчора стало відомо, що Сергій Дорофеєв розпочинає співпрацю із "Інтером" і на початку тижня має записати інтерв'ю з патріархом Кирилом, погляди якого є дискусійними для українського суспільства.

Щодо свого особистого рішення Сергій Дорофеєв відзначив, що бачить на "Інтері" більше можливостей для реалізації себе як медіаменеджера і ведучого, ніж мав на 5-му каналі.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим