Новий керівник ТВі бачить канал під гаслом "Українське телебачення надії"
Артем Шевченко, якого 23 квітня було проголошено новим генеральним директором ТВі, хоче створити новий ТВі під гаслом "Українське телебачення надії".
"Це телебачення надії, телебачення нового життя, але зі збереженням найсильніших сторін ТВі: таких, як неупередженість, незалежність від влади, чіткий критичний дискурс стосовно суспільно важливих подій. Мова йде про зміцнення бренду. Ми будемо впроваджувати це гасло в ефір", - каже пан Шевченко.
Новий керівник каналу планує підсилити напрямок авторських програм і запросити яскравих ведучих. На його думку, ТВі не має сприйматись винятково як опозиційний канал.
"Я хочу, щоб це був ТВі з розумним обличчям. Ми розширимо дискурс, у якому сприймався ТВі раніше, як винятково опозиційний канал, налаштований на тотальну суцільну критику влади і більше нічого. Але ми, звісно, залишимо і критичні програми, і розслідування, але додамо також нових проектів, які покажуть, що телебачення - це більше, ніж критика", - додав він.
Нагадаємо, рестарт каналу заплановано на вересень 2013 року. Із 13 травня на каналі буде стабільна перехідна сітка мовлення, розрахована на травень-червень.
Як повідомлялось, страйкарі журналісти телеканалу ТВі прийняли рішення піти з каналу. Відповідну заяву профспілка журналістів ТВі оприлюднила увечері 29 квітня. Під заявою наразі підписалися 32 співробітники каналу, закрема провідні журналісти і ведучі Мустафа Найєм, Роман Недзельський, Юлія Банкова, Андрій Сайчук, Анастасія Станко.
2
Відповісти