"1+1" оголосив конкурс на кращий сценарій мультфільму з тіста
У рамках проекту "Великий пекарський турнір" телеканал "1+1" вирішив створити яскравий та добрий 30-секундний мультфільм з тіста. Передбачається, що героїв стрічки вигадають глядачі. Анімувати мультфільм будуть зірки телеканалу та переможець конкурсу сценаріїв. Про це повідомляє прес-служба "1+1".
Щоб узяти участь у змаганні на найкращий сценарій, достатньо детально описати героїв мультфільму, місце події та пригоди учасників і надіслати всі ідеї на адресу konkurs@1plus1.tv
Сценарії приймаються до 17 червня включно. Переможець візьме участь у зйомках мультфільму, познайомиться з ведучими "1+1" і отримає сувенір на згадку від телеканалу та проекту "Великий пекарський турнір".
Зазначимо, що зйомки кулінарного реаліті-шоу "Великий пекарський турнір" уже почались. У загальнонаціональному конкурсі на найкращу випічку змагаються 12 учасників-аматорів. Контролювати весь кулінарний процес та куштувати випічку будуть професіонали: сербський шеф-кухар Серж Маркович, кондитер міжнародного рівня з досвідом роботи у Франції та США Катерина Агронік, спеціаліст з технологій кулінарії Ольга Ганущак.
Нагадаємо, що ведучим проекту став Юрій Горбунов. Показати нове реаліті-шоу канал планує восени.
Оригінальний формат The Great British Bake off належить компанії BBC. Шоу вже адаптовано у Франції, Бельгії та Данії, а у 2013 році проект запускається у США, Австралії, Норвегії, Польщі та Україні.
2