Ветерани МВС провели пікет під будівлею каналу "Інтер"
19 липня біля будівлі телеканалу "Інтер" по вулиці Дмитрівській, 30 у Києві пройшла акція Асоціації ветеранів МВС України. Колишні міліціонери протестували "проти однобокого висвітлення головним каналом країни діяльності міліції".
Участь у пікетуванні взяло близько 150 колишніх співробітників і ветеранів органів внутрішніх справ. Учасники акції використовували гасла: "Досить ганьбити міліцію!", "Інтер" - це телеканал, а не Інтердівчинка".
Як зазначили присутні на акції ветерани міліції, "їх обурює однобоке висвітлення діяльності органів внутрішніх справ і подій, які відбулися останнім часом за участю працівників міліції". За їх словами, вони вимагають від керівництва телеканалу "об'єктивно висвітлювати процеси, які відбуваються в міліції".
Учасники пікетування мають намір передати свої вимоги керівництву телеканалу "Інтер".
2
Відповісти