Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Анна Безулик разом з частиною своєї команди покинула "Інтер"

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула28 листопада 2013 р., 15:09
Анна Безулик разом з частиною своєї команди покинула "Інтер"

Телеведуча Анна Безулик разом з частиною своєї команди в листопаді залишила телеканал "Інтер".

Крім пані Безулик з "Інтера" пішли головний редактор її програми "Справедливість" Леонід Мілявський, координатор проекту Василь Рябчук і випусковий редактор Світлана Копанська.

Василь Рябчук, який деякий час працював на "Інтері" редактором ток-шоу Сергія Дорофєєва "Стосується кожного", і Світлана Копанська нині працюють на телеканалі "Еспресо.TV" Миколи Княжицього, де готують дві програми. Анна Безулик і Леонід Мілявський наразі перебувають у творчій відпустці.

Нагадаємо, Анна Безулик вела на "Інтері" суспільно-політичне ток-шоу "Справедливість". Прем'єра відбулася 25 січня, проект замінив в ефірі "Велику політику з Євгеном Кисельовим". Але після зміни власника і керівництва "Інтер" закрив "Справедливість" і з 22 лютого замість неї почало виходити ток-шоу "Шустер live". Загалом в ефір вийшло чотири випуски "Справедливості".

Після закриття проекту Анна Безулик залишилася працювати на каналі. Керівник Inter Media Group Ганна Безлюдна запевняла, що пані Безулик повернеться в ефір з новим проектом у новому сезоні, але цього так і не сталося.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим