Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Опозиція попросила Перший та канал "Рада" протранслювати Євромайдан

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула22 грудня 2013 р., 12:21
Опозиція попросила Перший та канал "Рада" протранслювати Євромайдан

Опозиційні депутати звернулися до парламентського телеканалу "Рада" і Першого національного з проханням посприяти у прямій трансляції подій на Майдані Незалежності.

Про це повідомив нардеп від Батьківщини Микола Томенко, передає "5 канал".

За словами Томенка, відповідний запит нардепи відправили 20 грудня і чекають на відповідь телевізійників.

"Ми звернулися від імені трьох керівників фракцій до Першого національного і до парламентського телеканалу "Рада" - оскільки вони "антимайдан" транслювали - з пропозицією протранслювати і проєвропейський Майдан", - зазначив Томенко.

За його словами, відповіді поки що немає.

"Думаю, вони скажуть, що не встигли (підготуватися до Народного Віча 22 грудня), тому будемо пропонувати їм транслювати новорічний Майдан", - додав нардеп.

Як відомо, раніше комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації проголосував за проект постанови про недовіру членам Нацради з питань телебачення і радіомовлення, обраних Верховною Радою.

У пояснювальній записці ініціатори постанови обгрунтовують необхідність звільнення чотирьох членів Нацради неналежним виконанням їхніх обов'язків та виконанням замовних рішень влади стосовно незалежних ЗМІ.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим