Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

СТБ готує ток-шоу про здоров'я

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула30 вересня 2014 р., 16:20
СТБ готує ток-шоу про здоров'я

Телеканал СТБ працює над новим щоденним ток-шоу про здоров'я.

Формат медичного проекту є розробкою власного виробництва СТБ і матиме елементи розслідування.

Нове шоу виходитиме в праймі буднього дня. Виробництвом програми займається творче об'єднання Дмитра Кіцая, яке відоме своїми проектами "Все буде добре" і "Все буде смачно!".

Наразі телеканал СТБ оголошує про набір до творчої команди нового шоу. З вакансіями проекту можна ознайомитьсь за лінком.

Нагадаємо, у вересні минулого року телеканал СТБ повідомляв, що готує новий соціально-медичний проект і оголосив для нього кастинг. Для проекту шукали героїв з різними захворюваннями, які мали прояви хвороби на тілі чи шкірі, що заважало повноцінно існувати в соціумі, створюєвало незручності для рідних і близьких.

Водночас СТБ шукав психолога для провокацій у новому соціально-медичному проекті.

20 лютого на СТБ стартувало нове шоу "Я соромлюсь свого тіла", що є адаптацією британського формату Embarrassing Bodies.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: телеканал СТБ 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим