Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Нацрада дала добро на трансляцію в Україні трьох еротичних каналів

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула30 грудня 2015 р., 16:23
Нацрада дала добро на трансляцію в Україні трьох еротичних каналів

Нацрада з телерадіомовлення дозволила трансляцію в Україні трьох еротичних каналів.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення на своєму засіданні в середу ухвалила рішення визнати три еротичні канали (Playboy TV, EROX HD і Erotica TV), зареєстровані у Нідерландах, такими, що відповідають Європейській конвенції про транскордонне телебачення і українському законодавству, та внести їх до списку ретрансляції.

Телеканал Playboy TV і EROX HD здійснюватимуть мовлення англійською, канал Erotica TV – англійською та французькою.

Згідно з українським законодавством, Нацрада з телерадіомовлення дозволила трансляцію цих телеканалів із опівночі до 4 години ранку.

Нагадаємо, що ще у квітні 2015 року голова Нацради з телерадіомовлення Юрій Артеменко під час брифінгу заявляв, що почав розгляд питання про трансляцію в Україні кількох каналів еротичної спрямованості. За його словами, основною метою цього рішення стало бажання залучення додаткових коштів у зв'язку зі скрутним фінансовим становищем після виходу російських телеканалів із українського ефіру.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: ТСН
Теги: Нацрада 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим