Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Україна: Щоденник шоу "Народна зірка". День третій

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула24 березня 2010 р., 16:03
Україна: Щоденник шоу "Народна зірка". День третій
телеканал Україна

20 березня в ефірі шоу "Народна зірка" були змії, бомби, мобільні терористи та божевільні фанатки, а для того, щоб перемогти, потрібно було винести на сцену лавку чи ліжко.

Чим завойовували учасники симпатії телеглядачів і високі оцінки журі, чий номер став найекстремальнішим, кого з учасників пов'язують не лише робочі стосунки, й під ким цього разу вибухнула бомба уповільненої дії?

 

Петро Чорний і Олена Яловик: все вище, і вище, і вище

Петро Чорний і Олена Яловик: все вище, і вище, і вище
Друга пісня – "Яблони в цвету" – знову принесла парі заповітну перемогу, й цього разу вони набрали ще більше голосів телеглядачів. Можливо, це сталося завдяки темі весни, яка зараз як ніколи актуальна. А можливо, запорукою успіху стало те, що в номері був такий предмет інтер'єру як лавка. Річ у тому, що, за дивним збігом обставин, перші три місця цього разу зайняли пари, у виступі яких був цей елемент або його модифікація: 1 місце – Чорний-Яловик (лавка), 2 місце – Фагот-Дмитренко (ліжко), 3 місце – Харчишин-Хачатрян (2 лавки). Чи помітять учасники це збіг і чи стануть надалі закликати на допомогу об'єкти живої й неживої природи – побачимо вже в наступному шоу.

Валерий Харчишин і Вікторія Хачатрян: чим заробляють на життя зірки українського шоу-бізнесу

Валерий Харчишин і Вікторія Хачатрян: чим заробляють на життя зірки українського шоу-бізнесу
Валерій Харчишин цього разу став двірником. Заради справедливості, потрібно зазначити, що мітлу він тримав дуже професійно, хоча не менш органічний вигляд мав і з букетом тюльпанів, які хотів подарувати партнерці.

Кажуть, що у відносинах цієї пари – повна ідилія. За словами колег по шоу, вони чудово відчувають одне одного, випромінюють гармонію. Та й Валерій Харчишин сам дає приводи думати, що стосунки з Вікою виходять за рамки робочих, багатозначно заявляючи: "Віка – саме та дівчина, з якою я міг би зіграти будь-яку роль". Можливо, саме цей сильний емоційний фон і призвів до того, що в середині виступу Валерій просто забув слова.

Журі не дуже високо оцінило цю пару, поставивши їх на 8 місце і пригрозивши: "Якщо так і далі співатиме, жовті тюльпани стануть вісниками розлуки". Але чи то лавочки знову зіграли свою роль, чи то глядачі так скучили за романтикою, що поставили Валерія та Вікторію на друге місце, й ми зможемо стежити за розвитком романтичного сюжету.

 Василь Бондарчук і Олена Корнєєва: фанатки на сцені і в журі

Василь Бондарчук і Олена Корнєєва: фанатки на сцені і в журі
У пісні "Салют, Вася" Олена постала в ролі палкої шанувальниці Бондарчука, втім, вона не приховує своїх симпатій до нього й поза сценою: каже, що Василь – "дуже тепла людина", й присвячує йому пісні. Але Бондарчук дуже спокійно й навіть прохолодно реагує на такі прояви симпатії: у нього молода вродлива дружина, а крім того, від нього шаленіє й одна із суддів проекту – актриса Анастасія Заворотнюк. До речі, саме вона спровокувала співака роздягнутися прямо на сцені одразу після виступу. Не дивно, що пара за оцінками журі опинилася на другому місці. А ось ревниві шанувальниці Васі дуже мляво голосували за пару, тому за результатами глядацьких оцінок цей дует опинився на останньому місці.

Юлія Войс і Максим Задирака: найкрасивіші ноти

Юлія Войс і Максим Задирака: найкрасивіші ноти
Для цієї пари команда проекту знайшла дуже гарне сценічне рішення: два рояля – білий і чорний, два виконавці, як дві краплі води схожі на дві клавіші – білу та чорну, ноти, повислі в повітрі, й чарівна мелодія пісні "Не отрекаются любя", що лилася зі сцени. Дами в журі не могли стримати сліз, й за оцінками суддів пара зайняла 3 місце. Проте глядачі поставилися до виступу пари прохолодніше, поставивши її на 7 місце. Та й сама Юлія зізналася, що працювати з Максимом складно, тому що він самовпевнений і не віддається проекту так, як вона. Що Максим зізналася, стверджують і його суперники по шоу – Вікторія Хачатрян та Сергій Камецький. Чи не завадить це дуету Юлії й Максима, чи зможуть вони з двох красивих половинок злитися в єдине ціле в наступній пісні, чи залишать проект, так і не ставши справжньою парою?

Фагот і Валерія Дмитренко: змії та спокусниці

Фагот і Валерія Дмитренко: змії та спокусниці
Ця пара, яка викликала масу пліток тиждень тому, цього разу зважилася на контрольний постріл по всіх, хто приписує їм роман. У виступі в суботу були присутні навіть "постільні" сцени – Фагот лежав на ліжку, навколо якого спокусливо кружляла східна красуня Лера. На самому початку виступу на сцені з'явився ще один персонаж – справжній змій-спокусник, і Володимир Бистряков після номера застеріг Фагота: "Працювати відразу з двома зміями дуже небезпечно". А Анастасія Заворотнюк, можливо, натякаючи на чутки про велелюбність Фагота, у свою чергу поспішила попередити Леру: "Акуратніше, сонечко моє, не поспішай, будь ласка, в цей гарем".

Ольга Полякова та Сергій Лоб: Суперблондинки більше немає

Ольга Полякова та Сергій Лоб: Суперблондинки більше немає
Сенсацією тижня стало те, що Суперблондинка Оля Полякова змінила колір волосся. Проспівавши пісню "Все, что тебя касается" в образах головних героїв "Кримінального чтива", пара шокувала не лише журі і глядачів. Сама Оля була дуже здивована тим, скільки думок з'явилося в її голові, і звернулася до головної брюнетки проекту Анастасії Заворотнюк із питанням: "Настю, як Ви з цим живете? Заворотнюк, до речі, була не в захваті від несподіваної конкуренції, й порадила Ользі наступного разу перевтілитися краще в Бистрякова. За результатами шоу в пари 6 місце.

Гайтана і Сергій Камецький: більше ніж пісня

Гайтана і Сергій Камецький: більше ніж пісня
Усі ми пам'ятаємо, що минулого тижня в цієї пари виникла велика проблема з вибором пісні. Сергій не зміг виконати пісню "Рідна мати моя", сприйнявши її дуже особисто, й парі довелося вибрати іншу композицію. "Стожари", на якій зупинився дует. Сергій присвятив її своїй бабусі. А команда шоу, у свою чергу, зробила подарунок самому Сергію, привізши бабусю до студії. Втім, уся ця насичена емоціями історія не дуже зворушила журі: судді визнали, що Гайтана була значно яскравішою, ніж її партнер, і порадили Камецькому співати не голосом, а душею. У цієї пари за підсумками ефіру 4 місце.

Тетяна Піскарьова і Михайло Хворов: бомба вибухнула

Тетяна Піскарьова і Михайло Хворов: бомба вибухнула
Тетяна і Михайло під звуки світового хіта Sex bomb цього тижня залишили проект. Перед виступом Михайло зізнався, що ображається на жінок, адже його перша дружина поїхала до Канади, а друга – віддала перевагу Парижу, а не Михайлу. Можливо, через це у виступі Хворова судді побачили мало пристрасті та сексуальності. Не вразив виступ і глядачів.

Олена Вінницька та Олександр Кузьмін: продовження телефонної історії

Олена Вінницька та Олександр Кузьмін: продовження телефонної історії
Пісня "Катя, возьми телефон" укотре нагадала про те, чим займався Саша Кузьмін донедавна. У журі навіть пожартували: раніше Сашко торгував мобільними телефонами, а тепер співає про них. Хоча декого із суддів виступ наштовхнув на зовсім інші емоції: після номера Барбара Брильська зізналася, що в Сашка профіль чоловіка, в якого вона колись була закохана.

За підсумками шоу ця пара посередині – на 5 місці.

Дивіться шоу "Народна зірка" у прямому ефірі телеканалу "Україна" щосуботи о 20:30.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Шоу Народна Зірка 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим