Опозиція знову проштовхує Тимошенко на "Інтер"

Опозиція попросила телеведучого Євгена Кисельова запросити на програму "Велика політика" лідера БЮТ Юлію Тимошенко.
Про це йдеться у відкритому листі, оприлюдненому на сайті БЮТ.
"На жаль, більше 3 місяців, що минули після другого туру президентських виборів, ви не запрошуєте на свою програму політика, який здобув підтримку мільйонів та мільйонів виборців - Тимошенко", - йдеться у повідомленні.
Автори листа відзначають "очевидний тиск власників телеканалу Інтер на редакцію "Великої політики".
Вони також переконані, що Кисельов розуміє, що "обговорення сумнівних і суперечливих рішень президента Віктора Януковича у зовнішній та внутрішній політиці без участі лідера опозиції порушує всі можливі стандарти журналістської професії".
"Просимо вас розглянути питання участі у ваших програмах лідера опозиції Тимошенко в якості основного гостя, зокрема, в найближчому випуску 14 травня", - йдеться у повідомленні.
Лист підписали, зокрема, депутати Борис Тарасюк, Микола Катеринчук, Володимир Стретович, Юрій Кармазін, Роман Зварич, Сергій Соболєв, Іван Кириленко, віце-спікер Микола Томенко та лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко.
Як відомо, у квітні опозиція вже просила Кисельова покликати на свою програму Тимошенко. Телеведучий відмовився запрошувати лідера БЮТ
За матеріалами: Українська правда
2