Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

"Суперзірка" на "1+1": Інтуїція не зрадила Діляру у вирішальну мить

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула20 травня 2010 р., 12:54
"Суперзірка" на "1+1": Інтуїція не зрадила Діляру у вирішальну мить
проект Суперзірка

"Я плачу не через те, що все закінчилося, - запевняє Діляра. – Це лише проект, і вже за тиждень я повернуся сюди, аби розпочати підготовку до гала-концерту. Змішані почуття, надлишок емоцій. Все сталося так, як мало бути". Дівчина припинила участь у боротьбі за мільйон за рішенням членів журі "Суперзірки".

Дружні обійми вже колишніх колег по проекту, телефонні дзвінки від рідних та близьких людей, щира підтримка музичного продюсера та організаторів шоу – все це дісталося Ділярі після завершення ефіру. "Я знала, що маю піти сьогодні, - зізнається артистка. – Не через те, що я слабша за інших фіналістів. Просто в мене було внутрішнє передчуття: цей ефір стане останнім. Я рада, що виконала пісню, яку просто обожнюю. Не шкодую про жодну хвилину, проведену на цій сцені".

Дівчина, що здобуває паралельно дві вищі освіти, на даний момент думає про… сесію. "Перші іспити в мене почалися вже кілька днів тому, - посміхається Діляра. – Друга хвиля заліків в іншому університеті запланована на початок червня. Не маю жодного уявлення, як я буду усе наздоганяти та вчити. На "Суперзірці" я майже не думала про навчання, але життя продовжується, а тому необхідно знову звикати до його реалій".

Сльози, що лилися щоками конкурсантки під час виступу, не встигли висохнути до оголошення результатів номінації. Проте вирок журі Діляра сприйняла гідно: "Я поважаю думку професіоналів, намагаюся прислухатися до критики та робити висновки на майбутнє. Я пишаюся тим, що глядачі до останнього підтримували мене своїми голосами – це найцінніша нагорода для артиста. Що стосується планів, то найближчим часом вирішу усі буденні проблеми. А чи бути мені на естраді, час покаже".

Екзотична зовнішність, сильний голос та харизма – Діляра має усі дані для того, аби стати справжньою зіркою. Але чи хоче того сама конкурсантка, публіка дізнається вже зовсім скоро, на гала-концерті проекту "Суперзірка", що відбудеться 1 червня.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Проект Суперзірка Діляра 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим