Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

5 канал і ТВі залишили без частот

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула8 червня 2010 р., 09:44
5 канал і ТВі залишили без частот
5 канал

У "5 каналу" та ТВі відібрали частоти на мовлення.

Так Окружний адмінсуд Києва повністю задовольнив вимоги групи телеканалів Інтер, повідомляє 5 канал.

Таким чином, було оскаржене рішення Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення від 27 січня минулого року про виділення ТВі та 5 каналу частот на мовлення.

Водночас генеральний директор телеканалу ТВі Микола Княжицький заявив, що рішення суду не набуло чинності,  і телеканал має намір оскаржити рішення Окружного адмінсуду.

У понеділок, 7 червня, редакційна рада "5 каналу" оприлюднила відкритий лист до президента Віктора Януковича, у якому обвинуватила голову СБУ Валерія Хорошковського як власника медіа-холдингу U.A. Inter Media Group у спробі знищити "5 канал" шляхом можливого скасування судом рішення конкурсу на виділення частот Нацрадою від 27 січня 2010 року.

У квітні медіа-холдинг U.A. Inter Media Group (Київ) вирішив відмовитися від ліцензій на мовлення, отриманих 27 січня на конкурсі Національної ради з питань телебачення й радіомовлення, оскільки вважає, що він відбувся з порушеннями

Тоді за підсумками конкурсу, через який відбувається суперечка, найбільшу кількість частот отримали телеканали TBi - 33 частоти й "5 канал" - 26 частот. U.A. Inter Media Group виграла 20 частот.

За матеріалами: УП

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: УП
Теги: Суд 5 Канал Частоти 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим