Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Телеканал "Моя планета" підкорює Україну

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула14 липня 2010 р., 08:43
Телеканал "Моя планета" підкорює Україну

У телеефірі України почав своє мовлення цілодобовий пізнавальний канал "Моя планета". Передачі про науку, мистецтво та історію швидко завоювали популярність серед любителів провести час біля екрану з користю. Головна "фішка" каналу - так звані телеподорожі, які дозволяють перенестися у віддалені куточки планети, не злазячи з дивану.

Жіноча половина сім'ї Марченко, а це три покоління, не відриваючи очей стежить за історією освоєння космосу - з недавніх пір в Києві почали транслювати російський пізнавальний канал "Моя планета", який входить в сімейство телеканалів ВДРТК.

Найулюбленіші програми на "Планеті" - телеподорожі по колишнім радянським республікам. "Я думаю, що це дуже цікаво, оскільки зараз моя сім'я більше подорожує за кордоном, ніж по колишньому Радянському Союзу, - каже киянка Ксенія Марченко. - Я думаю, що дітям цікавіше, що відбувається навколо них, в їх же рідній країні та в сусідніх державах, ніж в далекому зарубіжжі".

Подорожі, наука, мистецтво, історичні розслідування та документальні фільми про видатних людей - все це цілодобовий канал "Моя планета". На відміну від інших пізнавальних каналів, більшість його програм можна дивитися без перекладу, російською мовою.

У різні куточках світу працюють десятки знімальних груп каналу, які знімають більше 700 годин оригінальних програм на рік. Тільки в Києві, завдяки найбільшому кабельному оператору "Воля", ці програми щодня можуть побачити близько мільйона глядачів.

"Я сподіваюся, що цей канал за кількістю свого продукту може увійти до топ-10 провідних пізнавальних каналів, а це значить, що ми пропонуємо якісний продукт, за який не соромно, - міркує директор компанії "Воля" Сергій Бойко. - Він потрібен клієнту і демонструє рівень сучасного телебачення".

Крім Києва програми каналу вже дивляться у Львові, Донецьку, Дніпропетровську, Маріуполі, Миколаєві. Незважаючи на молодість, канал уже знайшов свого глядача - думаючого, допитливого і небайдужого.

"Телеканал транслюється тільки півроку, а динаміка дозволяє говорити, що канал буде затребуваний глядачами,
- відзначає директор дистриб'юторської компанії "Торсат" Анатолій Сальник. - Потенціал великий - на сьогодні телеканал транслюють у своїх мережах понад 20 кабельних операторів".

За матеріалами: vesti.ru

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим