Фагот і Фоззі стануть ведучими нового гумористичного проекту на телеканалі "Україна"
Фагот і Фоззі стануть ведучими нового гумористичного проекту на телеканалі "Україна".
Фронтмен гурту "Танок на Майдані Конґо" - Олександр "Фоззі" Сидоренко і Олег "Фагот" Михайлюта - з'являться на телеекрані вже у вересні.
Автори проекту не хочуть розкривати всі сюрпризи нового шоу, але обіцяють, що несподіванок і випробувань для учасників буде чимало. До речі, героєм програми може стати кожен.
"Програма ненав'язлива, легка, гумористична, там нікого не "пресують" і не заганяють за Можай. Участь у проекті може взяти будь-хто без особливих кастингів", - говорить Олег "Фагот" Михайлюта.
"Телеглядачі зазвичай не вірять у те, що випадкові люди потрапляють в подібні передачі. Але їм доведеться повірити нам на слово. Ми не постановочне шоу, в якому грають актори, ми справжня українська програма, тому у нас все по "часнику", - розповідає Фоззі.
"Найсмішніше попереду. В шоу українців чекає те, чого вони самі від себе не очікували", - обіцяє ведучий.
"Проект тільки починається, це перша проба пера. Всі без домашніх заготовок, всі імпровізація. І це дуже великий плюс програми", - переконаний Фагот.
За словами Фоззі, обом ведучим дуже хотілося спробувати себе в новому амплуа, а телеканал, зі свого боку, відразу запропонував шоуменам попрацювати в дуеті. "Ми з Фаготом останній раз вели щось разом в 1996 році", - підсумовує Олександр.
ЗАТ "Телерадіокомпанія "Україна" - один з провідних національних телеканалів країни.
Телеканал "Україна" охоплює всі глядацькі групи. Мовлення - інформаційне, пізнавальне, дитяче, розважальне, художнє, спортивне. Здійснюється в кабелі, через супутник та в ефірі.
За підсумками 1 півріччя 2010 року канал посідає 2 місце в рейтингу загальнонаціональних телеканалів: частка 9,66%, рейтинг 1,52% (за аудиторією 18 +, 50 000 +, дані GFK Ukraine).
Акціонером телеканалу "Україна" є компанія Систем Кепітал Менеджмент.
2