ТВі знову звертається до Нацради
Телеканал ТВі вкотре нагадує Національній Раді з питань телебачення і радіомовлення, що жодним законом України не передбачено анулювання додатків до ліцензій. Окрім того, закон не містить жодних правових наслідків визнання додатків до ліцензії такими, що втратили чинність. Рішення, яке було прийнято Національною радою відносно анулювання додатків до ліцензії каналу ТВі, є звичайною самодіяльністю Нацради, яка не підкріплена законодавчо.
Щодо дозволу на експлуатацію передавача ТОВ "Інформаційна ТРК "Схід-плюс", м. Слов’янськ, Донецької області, просимо Нацраду оприлюднити повний перелік компаній, які не мають дозволу на експлуатацію передавачів та публічно уточнити на скільки сотень передавачів відсутній дозвіл у телеканалів групи "Інтер".
Складається враження, що Національна рада діє виключно вибірково та перетворюється на орган з обслуговування примх "шефа" пані Головатенко - пана Хорошковського, з ініціативи якої питання ТОВ "Інформаційна ТРК "Схід-плюс" було винесене на розгляд Нацради.
2