Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Сьогодні на "Велику політику" завітає Євген Комаровський

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула22 жовтня 2010 р., 12:42
Сьогодні на "Велику політику" завітає Євген Комаровський

Сьогодні о 22:00 в ефір телеканалу "Інтер" вийде черговий випуск суспільно-політичного ток-шоу "Велика політика з Євгенієм Кисельовим".

Теми:

  1. Чи здатні політики захистити населення у випадку епідемії?
  2. Коли буде реформа медицини?
  3. Наскільки близькі до правди результати розслідування КРУ і які наслідки для колишніх чиновників?
  4. Юлія Володимирівна як об'єкт дослідження публіцистів

Формальне піклування. Рік тому в Україні оголосили епідемію «свинячого грипу», якої насправді не було. Як і не було ілюзії, що держава дбає про здоров'є своїх громадян за роки незалежності. Чи здатні політики захистити населення у випадку епідемії? Чи не слід, в решті решт, зайнятися реформою медицини? Про це розповість відомий лікар Євген Комаровський. Подвійний удар. Услід за міжнародними аудиторами своє розслідування діяльності попереднього уряду вітчизняне КРУ. Чи не перебільшують ревізори масштаб фінансових зловживань? І які наслідки матимуть результати їхньої роботи для тепер уже колишніх чиновників? Життя видатних людей. У Росії з'явилась наукова біографія Юлії Тимошенко. Чому саме про неї написано найбільше творів? І яким бачить політичне майбутнє Тимошенко автор цієї книжки?

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим