Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Russia Today звинуватила CNN в плагіаті

Розмір тексту:   Розділ: Новини телекомпаній Опублікував: Володимир Мула29 жовтня 2010 р., 14:18
Russia Today звинуватила CNN в плагіаті
Russia Today

Російський телеканал Russia Today знайшов схожість у рекламному ролику CNN з накладенням зображень президента Ірану Махмуда Ахмадінеджада і прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна з власною рекламою, де Ахмадінеджад був зображений з президентом США Бараком Обамою. Про це повідомляє інтернет-видання Lenta.Ru

Реклама, про яку йде мова, була зроблена для телеканалу CNN Turk, що веде мовлення у Туреччині. За заявою російського каналу, Russia Today відправив на адресу рекламного агентства офіційний лист з проханням прокоментувати очевидну схожість реклами, однак відповіді не отримав. У CNN ситуацію також коментувати відмовилися.

У березні 2010 року стало відомо, що судді британської премії ANNAs (Awards for National Newspaper Advertising) визнали рекламу російського англомовного каналу Russia Today найкращою рекламою січня.

У той же час найбільші американські аеропорти таку рекламу порахували неполіткоректною і відмовилися розміщувати її на своїй території. Замість цих макетів у США з'явилися білі щити з написом "Наша політично коректна реклама. Повна версія доступна на сайті RT.com".

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Russia Today CNN 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим