Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Російський кінорежисер став громадянином України

Розмір тексту:   Розділ: Інші новини Опублікував: Володимир Мула27 травня 2015 р., 11:54
Російський кінорежисер став громадянином України

Кінорежисер, учасник кінооб'єднання "Вавилон'13" та доброволець батальйону "Київська Русь" Крістіан Жерегі отримав українське громадянство.

Як повідомив він у Facebook, відповідний указ президент Петро Порошенко підписав іще 23 квітня 2015 року.

До того режисер був громадянином Росії, хоча вже кілька років жив в Україні.

Прохаючи про надання йому українського громадянства, Жерегі пояснював: "Не хочу померти, захищаючи цю землю, з російським паспортом у кишені".

Під час співпраці з "Вавилон'13" Крістіан Жерегі зняв близько 20-ти короткометражних фільмів про події на Майдані та в Криму. Картина "Заповіт" перемогла на фестивалі "Відкрита ніч".

Після того, як Жерегі пішов добровольцем, він зняв цикл фільмів "Край Землі: Зона АТО".

Як відомо, раніше громадянство України отримала журналістка Катерина Сергацькова, яка багато писала в українські видання про події в Криму і на Донбасі, маючи російське громадянство.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: УП
Теги: Україна громадянство 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим