Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Новини

На М1 стартував новий сезон! Телеканал М1

На М1 стартував новий сезон!

З першого дня осені ми стаємо ще яскравіше та цікавіше - тільки для тебе! Яскраві, успішні та милі білявки проявлятимуть себе у проекті BLOND 007
2 вересня 2009 р., 20:03
Нацрада зареєструвала дистрибутора каналів Viasat – ТОВ «Віасат Україна» Viasat Ukraine

Нацрада зареєструвала дистрибутора каналів Viasat – ТОВ «Віасат Україна»

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 2 вересня зареєструвала ТОВ «Віасат Україна» як суб'єкт інформаційної діяльності, вид діяльності - дистрибуція
2 вересня 2009 р., 19:20
Страйк на ТОНІСі закінчився. Страйкарів не звільнятимуть Телеканал Тоніс

Страйк на ТОНІСі закінчився. Страйкарів не звільнятимуть

Страйк на телеканалі ТОНІС закінчився
2 вересня 2009 р., 19:11
Вокзальне життя на "Інтері" Телеканал Інтер

Вокзальне життя на "Інтері"

У вівторок, 6 вересня, о 13:00 дивіться на "Інтері" серіал "Вокзал"
2 вересня 2009 р., 19:03
Прем’єра шоу Blond 007 виправдала рейтингові сподівання керівництва М1 Телеканал М1

Прем’єра шоу Blond 007 виправдала рейтингові сподівання керівництва М1

1 вересня проект Blond 007 на М1 стартував о 19:30 з рейтингом 0,36% і часткою 1,67% за аудиторією 14-49 (загальнонаціональна панель GFK)
2 вересня 2009 р., 18:48
Телеканал Новин 24 змінює логотип і оформлення ефіру Телеканал новин 24

Телеканал Новин 24 змінює логотип і оформлення ефіру

Канал «24» проводить ребрендинг
2 вересня 2009 р., 18:16
Патріарх Кирило висловив подяку телеканалу Інтер Телеканал Інтер

Патріарх Кирило висловив подяку телеканалу Інтер

Сьогодні у Москві голова синодального інформаційного відділу Руської православної церкви Володимир Легойда вручив генеральному продюсеру телеканалу Інтер Ганні Безлюдній лист подяки за підписом святійшого патріарха Московського і всієї Русі Кирила
2 вересня 2009 р., 16:23
Телеканал 1+1 розпочинає новий телесезон хітовими прем'єрами Телеканал 1+1

Телеканал 1+1 розпочинає новий телесезон хітовими прем'єрами

Глядачів чекає продовження "Маргоші", чарівна 100-серійная історія "Крем", українська теленовела "Тільки кохання", новий проект від ТСН і ціла низка розважальних програм
2 вересня 2009 р., 16:16
Кармеліта повертається - грандіозна прем'єра на "Інтері"! Телеканал Інтер

Кармеліта повертається - грандіозна прем'єра на "Інтері"!

Нарешті дочекались! У неділю, 13 вересня, о 20:50 - на "Інтер" повертається найпопулярніша циганка телеефіру
2 вересня 2009 р., 16:12
"Бондіана" на К1! Телеканал К1

"Бондіана" на К1!

Хто вміє виконувати секретне завдання спокусливіше за нього? Хто може похизуватися більш витонченим смаком, коли мова заходить про одяг, зброю, алкоголь, автомобілі чи протилежну стать? Хто ще здатен провернути небезпечну операцію таким чином, щоб вона не залишила плям ані на досконалій репутації, ані на дорогому костюмі? 23 картини за 46 років, 6
2 вересня 2009 р., 16:01