Генпродюсером "2+2" стала Оксана Янко-Коваленко
Оксана Янко-Коваленко стала генеральним продюсером телеканалу "2+2". Про це повідомляє прес-служба "1+1 медіа"
Княжицький каже, державні програми в рік з'їдають 7 бюджетів ТВі
За ті кошти, які виділяються в проекті бюджету на виробництво і розповсюдження державних програм, а також на українську версію Euronews, можуть "жити" весь рік навіть без заробітку від реклами сім телеканалу каналів ТВі. Таку думку висловив екс-генеральний директор каналу Микола Княжицький
Ток-шоу "Один за всіх" стартувало на СТБ з часткою 14%
4 грудня прем'єра ток-шоу "Один за всіх" на телеканалі СТБ мала рейтинг 3,47%, частку 14%,за аудиторією 18-54, вибірка "50 тис.+"
Ведуча проекту - Ірина Борисюк
"Фермер шукає дружину-2" закінчився з часткою 9,09%
Фінальний випуск реаліті-шоу "Фермер шукає дружину-2" на каналі СТБ взяв рейтинг 3,37%, частку 9,09% за аудиторією 18-54, вибірка "50 тис.+".
У Нальчику розстріляли журналіста ВДТРК
Увечері в середу в Нальчику невідомі розстріляли з автомата популярного в Кабардіно-Балкарії телеведучого Казбека Геккієва. Про це повідомляє РІА "Новости" з посиланням на джерело в правоохоронних органах міста
"Інтер" шукає жінок для нового шоу "Королева декору"
Телеканал "Інтер" розпочав кастинг на нове жіноче шоу "Королева декору"
Телекомпанія "Львів-ТБ" отримала ліцензію на супутникове мовлення
Сьогодні на засіданні Національної ради було розглянуто заяву КП "Телекомпанія "Львів-ТБ" про видачу ліцензії на супутникове мовлення
"Інтер" готує нове медичне шоу з Євгеном Комаровським
На весну 2013 року "Інтер" готує нове медичне шоу з Євгеном Комаровським
"Укрпошта" вперше в історії розмістила рекламу на телебаченні
Вперше в історії існування Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" розмістило рекламу на телебаченні.
3 грудня вечірній випуск ТСН здобув рекордні показники телеперегляду
3 грудня випуск ТСН на "1+1" о 19:30 здобув рекордні показники за аудиторією 18-54, вибірка "Вся Україна"