Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

Супутниковий оператор "Поверхность ТВ" остаточно програв суперечку "Віжн ТБ"

Розмір тексту:   Розділ: Новини супутникового телебачення Опублікував: Володимир Мула2 лютого 2011 р., 12:20
Супутниковий оператор "Поверхность ТВ" остаточно програв суперечку "Віжн ТБ"

Супутниковий оператор "Поверхность ТВ" у останній судовій інстанції програв суперечку своєму конкуренту "Віжн ТБ" (TM Viasat). Компанія не добилася компенсації 8 млн грн за порушення її ексклюзивних прав на трансляцію футбольних матчів. І оскаржити це рішення буде складно, вважають юристи.

Viasat виплатить всього 355,2 тис. грн замість 8 млн грн, які вимагала компанія "Поверхность ТВ" за порушення її ексклюзивних прав на показ матчів Ліги чемпіонів UEFA. Вчора компанія отримала відповідне рішення Вищого господарського суду, датоване 19 січня. Президент "Поверхности" Віктор Самойленко заявив, що рішення буде оскаржене, але не уточнив підстави та інстанції, в які має намір звернутися оператор.

Нагадаємо, суперечка між операторами почалась в березні 2009 року. "Поверхность ТВ" повідомила Viasat, а також телеканали ТЕТ і "Україна" про порушення ними ексклюзивного права компанії на трансляцію матчів Ліги чемпіонів UEFA в пакетах платного телебачення. Вищевказані телеканали, що мають субліцензію на трансляцію матчів в ефірному мовленні, здійснювали їх ретрансляцію через супутникову платформу Viasat. Перший судовий розгляд виграла "Поверхность ТВ" - суд зобов'язав Viasat припинити трансляцію і виплатити компенсацію у розмірі 8 млн грн. Але Viasat добилася перегляду справи за нововиявленими обставинами і зниження компенсації.

Оскаржити рішення суду буде складно. "Компанія може звернутися до Верховного суду, але підстави для цього обмежені", - повідомив партнер юридичної фірми Integrites Олександр Алєксєєнко. За його словами, Верховний суд може прийняти справу до розгляду, якщо буде доведено, що Вищий господарський суд в аналогічних справах по-іншому тлумачив норму закону, на підставі якого винесено рішення щодо компанії "Поверхность ТВ". Компанія може також добитися повторного розгляду справи за нововиявленими обставини, але, за словами пана Алєксєєнко, на практиці таке відбувається рідко.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Коммерсант
Теги: Поверхность Суд Viasat Україна 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим