Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

"НТВ Плюс" покаже Матч всіх зірок НХЛ

Розмір тексту:   Розділ: Спорт на ТБ Опублікував: Володимир Мула28 січня 2011 р., 12:13
"НТВ Плюс" покаже Матч всіх зірок НХЛ

З 28 по 30 січня на льоду "RBC центру" в Ролі, домашньої арени команди "Кароліна Харрікейнз", відбудеться "Зоряний вікенд" Національної Хокейної Ліги.

Трансляції "Зоряного вікенду" будуть доступні для перегляду у форматі високої чіткості на каналі "HD Спорт", в стандартному цифровому форматі на каналі "НТВ Плюс Спорт", а також на сайті www.ntvplus.ru.

У цьому році турнір пройде за новим форматом. Шість учасників вікенду визначені голосуванням уболівальників. Ще 36 гравців вибрав Департамент хокейних операцій НХЛ, який викликав також новачків для участі в конкурсах. Гравці вибрали двох капітанів - Нікласа Лідстрема і Ерік Стаала, а ті, у свою чергу, в перший день "Зоряного вікенду", 28 січня, наберуть собі команду. Шоу за участю зірок НХЛ відбудеться на наступний день, а в ніч з 30 на 31 січня буде зіграний Матч всіх зірок.

"У цьому році все буде набагато цікавіше, - зазначив екс-захисник "Торонто" і "Сент-Луїса" коментатор "НТВ Плюс" Олександр Хаванов. - Досить сказати, що до цих пір невідомо, в яких складах зіграють команди. А в цілому такий формат надає події якусь домашню атмосферу. Як ніби гра йде у дворі, де зазвичай і діляться за таким принципом: два капітани вибирають із загальної черги".

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: НТВ Плюс НХЛ 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим