Головна Новини Супутникового телебачення Телекомпаній Інші новини Блоги Досьє Українські телекомпанії Світові телекомпанії Телеведучі Супутникові оператори Аналітика Україна Світ Інтерв'ю Спорт на ТБ Кіно Мультимедіа Фото Відео Супутникове ТБ Ключі до супутникових каналів Biss Cryptoworks Nagra Seca Viaccess Videoguard Таблиця частот Amos 4°W Astra 4.8° Е Hot-Bird 13°E Eutelsat W4 36°E Hellas Sat 39°E Экспресс АМ22 53°E ABS 1 75°E Ямал 201 90°E ТелеBIZ ТелеLIVE Backstage Live Телеляпи Інше Контакти

У сьогоднішньому випуску тележурналу "Футбол Мундіаль" розповідатимуть про Лучо Гонсалеса

Розмір тексту:   Розділ: Спорт на ТБ Опублікував: Володимир Мула3 грудня 2010 р., 15:10
У сьогоднішньому випуску тележурналу "Футбол Мундіаль" розповідатимуть про Лучо Гонсалеса
Заставка телеканалу "Футбол"

У сьогоднішньому випуску щотижневого тележурналу "Футбол Мундіаль" на вболівальників чекає зустріч із лідером марсельського "Олімпіка" - Лучо Гонсалесом. Глядачі дізнаються більше про життя аргентинця в Марселі, його враження про місцевих уболівальників, а також побачать найкращі голи у виконанні "ель команданте".

У продовженні передачі на шанувальників футболу чекає детальний репортаж про фінал Кубка МЛС у Торонто. Глядачі зможуть познайомитися ближче з найціннішим гравцем Ліги - Девідом Феррейра.

Фінальним акордом програми стане інтерв'ю з першим японським футболістом, який почав професійну кар'єру в Європі - Ясухіко Окудейрою.

Дивіться програму "Футбол Мундіаль" сьогодні о 20:55 на телеканалі "Футбол".

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
За матеріалами: Телепростір
Теги: Телеканал Футбол 
Можливості: Написати редактору Версія для друку PDF версія Відправити другу

Коментарі вимкнені

Додати коментарів (0)

Додай коментар першим