"РЕН ТВ" провів ребрединг
"РЕН ТВ Петербург" змінив стилістику аудіовізуального оформлення. Тепер у телеканалу новий логотип і нова назва "РЕН Петербург".
Директор зі зв'язків з громадськістю каналу Сергій Пауло пояснив, що дані зміни пов'язані з ребредингом, який відбувся на "РЕН ТВ". Федеральний телеканал також змінив назву на "РЕН" і оновив логотип.
Як розповіла директор зі стратегічного маркетингу "НМГ-ТВ" Ольга Захарова, аудіовізуальні зміни націлені на зміцнення позиціонування "телеканалу з чоловічим поглядом на світ" у сегменті цільової аудиторії чоловіків 25-45 років. Бюджет редизайну є комерційною таємницею.
Нагадаємо, що в жовтні 2009 року компанія "НМГ-ТВ", створена для управління телевізійними активами Національної Медіагрупи, оголосила про початок реструктуризації телеканалів "РЕН ТВ" і "5 канал". Як зазначав тоді гендиректор "НМГ-ТВ" Володимир Ханумян, "кожен телеканал компанії повинен перетворитися на сильний і могутній бренд, орієнтований на свою цільову аудиторію".
За матеріалами: Sat-expert
2